Drukuj
Kategoria: Aktualności
Odsłony: 2474

Stowarzyszenie Wspierające Działalność Statutową Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrowie Wielkopolskim zorganizowało w okresie pierwszego tygodnia ferii zimowych, tzn. od 30 stycznia do 3 lutego 2017r. półkolonie dla 20-osobowej grupy dzieci z klas I-VI, pod hasłem „FERIE – aktywnie, zdrowo i pomysłowo”

Półkolonie mogły być zorganizowane dzięki współfinansowaniu ze środków Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski w ramach zadania publicznego „Organizowanie w okresie ferii zimowych 2017 wypoczynku dla dzieci i młodzieży z terenu miasta Ostrowa Wielkopolskiego połączonego z działalnością edukacyjną w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym”.

Przy okazji dziękujemy wszystkim za współpracę podczas realizacji projektu: Zarządowi i członkom Stowarzyszenia, Dyrekcji i Nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim, Rejonowemu Zarządowi PCK w Ostrowie Wielkopolskim, policjantom z Komendy Powiatowej Policji z Ostrowa Wielkopolskiego, KS STAL Ostrów Wielkopolski oraz niezawodnej młodzieży – wolontariuszom z III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim.

A oto nasza fotorelacja z przebiegu półkolonii :)