Szanowni Państwo

Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywoływanych nimi sytuacji kryzysowych, rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnie 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, rozporządzenia z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach z póź. zmianami (Dz.U. z 2002 poz.68 i 69)  i za zgodą organu prowadzącego

zawiesza się

działalność diagnostyczną, terapeutyczną i psychoedukacyjną  od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania.

  • zapewniamy dostęp do konsultacji telefonicznych z dyżurującymi specjalistami: psychologiem, pedagogiem codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-13:00 pod nr. tel. 62-736-51-39 lub wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • wstrzymujemy bezpośrednie wizyty interesantów w Poradni – prosimy o kontakt z sekretariatem w godz. 8:00-13:00 pod nr tel. 62-736-51-39 lub wysłanie wiadomości na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • w szczególnie pilnych, uzasadnionych przypadkach będziemy ustalać możliwość indywidualnego osobistego kontaktu z placówką-wyłącznie po telefonicznym lub mailowym skontaktowaniu się z Poradnią.

Biorąc pod uwagę dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiologiczną - dla wspólnego bezpieczeństwa prosimy

o zrozumienie dla wprowadzonych uzasadnionych ograniczeń.

                                                             

dyrektor PPP

Violetta Miszkin